NAJLEPSZE POŁOŻENIE

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław-Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Chung Hong Electronics Polska

INTERESUJĄCE FAKTY

170 pracowników

Zatrudniamy w wysokim sezonie do 170 pracowników.

8 079m2 powierzchni użytkowej

Nasza fabryka w Biskupicach Podgórnych ma 8079m2, z których produkcja ma 4416 m2.

99,88% DOKŁADNOŚĆ MONTAŻU

Osiągnęliśmy dokładność montowania na poziomie 99,88% na maszynach Fuji NXT and XP.

Początkowa wielkość zatrudnienia to mniej niż 50-ciu pracowników obsługujących 5 linii technologiczny rozmieszczonych w hali o wielkości 4 000 m2. W kolejnych 2 latach działalności, aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów zainstalowaliśmy 4 nowe linie technologiczne SMT oraz sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie. W roku 2010 uzyskaliśmy certyfikat ISO PN-EN 9001:2008 na świadczenie usług w zakresie produkcji i montażu elementów elektronicznych płyt PCBA (Printed Circus Board Assembly) przy użyciu technologii SMT (Surface Mount Technology) i THT (Trough Hole Technology) oraz wprowadziliśmy nowy proces technologiczny DFT (Digital Function Test) – cyfrowe testy funkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem w 2011 roku rozpoczęliśmy budowę własnej fabryki, do której przenieśliśmy się na początku 2012 roku. Nowa fabryka ma 8079m2 powierzchni użytkowej, w czym 4416 m2 to sama hala produkcyjna. W tym samym roku osiągnęliśmy dokładność elementów montażowych na poziomie 99,88% w przypadku Fuji NXT i XP.

NIEUSTANNA INNOWACJA

Ciągle poprawiamy proces produkcyjny poprzez wprowadzenie nowatorskich, technicznych rozwiązań w tym samym czasie, opiekując się rozwojem umiejętności i kwalifikacji naszych pracowników. Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości usługi i przyczynienie się do zwiększenia ich konkurencyjność na rynku.

KAMIENIE MILOWE

Znaczące wydarzenia w historii Chung Hong w Polsce
2007

ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI W POLSCE

Klient:

LG Electronics

LG Innotek Poland

2011

NOWA FABRYKA W POLSCE

Biskupice Podgórne (8400m2)
2014

NOWY KLIENT

Lena Lighting
2015

NAJLEPSZA WYDAJNOŚĆ MONTAŻU

12,54 mln comp. na dzień
2016

NOWY KLIENT

LGEMA

NAJWIĘKSZA PRODUKCJA

Płyty główne TV: 2.36 Million

Płyty do oświetlenia ledowego: 1.62 Million

NASZA

wizja i misja

NASZA WIZJA

Chcemy być wiodącym dostawcą PCBA i dostawca usług OEM w Azji i Europie. Chcemy dostarczać klientom ciągłą poprawę jakości, elastyczności, innowacyjności i konkurencyjności.

NASZA MISJA

Chcemy dostarczyć rozwiązania projektowe, inżynieryjne i kontraktowe dostosowane do potrzeb naszych klientów i zwiększać ich konkurencyjność, wspierając je w produkcji produktów, które będą przyszłością produktów elektronicznych.

Chung-Hong-vision-&-mission

KARIERA

czekamy na Twoją aplikację

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dostawcą rozwiązań PCBA. Naszym celem jest zwiększenie konkurencyjności i elastyczności naszych klientów. Nasza firma współpracowała z różnego rodzaju talentami, których wiedza, umiejętności i doświadczenie procesowe gwarantują najwyższą jakość obsługi.

Poszukujemy osoby zainteresowane rozpoczęciem kariery w firmie produkującej elektronikę lub które chciałyby rozwijać swoją obecną ścieżkę kariery.

Chung Hong Electronics Polska

PROFIL KANDYDATA

 • Operatorzy maszyn
 • Specjaliści w dziedzinie: Zasoby ludzkie i administracja, finanse, logistyka
 • Technicy i Inżynierowie w dziedzinie: Jakość, Produkcja i Inżynieria Procesów

CO OFERUJEMY

 • Ciekawa i wymagająca praca
 • Szkolenia
 • Wygodne środowisko pracy

JAK APLIKOWAĆ

Ubieganie się o pracę w Chung Hong jest łatwe. Postępuj zgodnie z instrukcją.
 • null

  Wybierz obszar, który Cię interesuje lub dostępne ogłoszenie o pracy.

 • null

  Wyślij CV i list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@chunghong.com.pl.

 • null

  Twoja aplikacja jest automatycznie dodawana do bazy CV i bierze udział w bieżących i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

 • null

  Wybierz obszar, który Cię interesuje lub dostępne ogłoszenie o pracy.

 • null

  Wyślij CV i list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@chunghong.com.pl.

 • null

  Twoja aplikacja jest automatycznie dodawana do bazy CV i bierze udział w bieżących i przyszłych procesach rekrutacyjnych.